Abiye Valizler


Abiye valizler, nişan ve bebek valizleri olmak üzere iki farklı ürün grubundan oluşmaktadır. Abiye valizlerimiz özel günlerinize anlam ve güzellik katmak için tasarlanmıştır. My Valice artık sadece seyahatlerinizde değil özel günlerinizde de yanınızda!


Nişan Valizleri


Nişan Valizleri sayesinde tek kullanımlık nişan sandıkları tarih oluyor. Artık nişan bohçalarınız My Valice ile gidiyor. My Valice Nişan Valizlerinin üzerindeki süsleri işiniz bittikten sonra kolaylıkla valizinize zarar vermeden sökebilir valizinizi yıllarca seyahatlerinizde kullanırken süslerini de eviniz için aksesuar olarak değerlendirebilirsiniz.


Bebek Valizleri


Bebek Valizleri, bebeğinizin doğumundan itibaren ona eşlik etmeye başlıyor. Bebeğinizin ihtiyacı olan tüm eşyalarını hiçbir kanserojen ve sağlığa zararlı madde içermeyen My Valice içerisinde saklayabilirsiniz. My Valice Bebek Valizinin görevi bittikten sonra üzerindeki süsleri valizinize hiçbir zarar vermeden sökebilir valizinizi yıllarca seyahatlerinizde kullanırken süslerini de bebeğinizin odasında aksesuar olarak kullanabilirsiniz.

Abiye Valiz Ölçüleri


Bebek ve nişan valizleri olarak iki gruptan oluşan abiye valizlerimiz farklı iki boydan oluşmaktadır. Bebeğinizin ihtiyaçları öngörülerek bebek valizlerimiz kabin yani küçük boy olarak tasarlanmıştır. Bebek valizlerimizin ölçüleri; yükseklik: 56 cm , genişlik: 38 cm ve derinlik: 24 cm şeklindedir. Nişan Valizlerimiz ise nişan bohçalarınızın rahatlıkla sığabilmesi için orta boy olarak tasarlanmıştır. Nişan Valizlerimizin ölçüleri ise; yükseklik: 66cm , genişlik: 44 cm ve derinlik: 27 cm şeklindedir.


Abiye Valiz Fiyatları


Hem özel günlerinizde sizi yalnız bırakmayacak hem de yıllarca seyahatlerinizde size eşlik edecek olan My Valice Abiye Valizler modellerine göre fiyat olarak farklılık göstermektedir. Zevkinize uygun olan Abiye Valizi My Valice güvencesi ile satın alabilirsiniz.