My Valice'in hikayesi 1998'de bir babanın 

oğluyla paylaştığı cesaret, umut ve heyecanla başladı.

My Valice, bu hikayeyi herkese anlatmak için yola çıktı.

Anlattıkça, hikayesinin kahramanları çoğaldı.

Hikayeyi dinleyenlerde bu hikayeye ortak oldu.

 

İlk mağazamızı, 1998 yılında, İstanbul Kavacık'ta açtık.

Uzun yıllar boyunca, çeşitli firmaların ürünlerinin toptan ve perakende satışını gerçekleştirdik. Bu süreçte, bilgi ve birikimimizi sürekli olarak tüketicinin beklentileri çerçevesinde geliştirdik. Kalite, kesinlikle taviz vermeyeceğimiz bir standart haline gelirken, gerek müşterilerimizin duyduğu güven, gerekse de hayallerimiz markalaşma konusunda bizi cesaretlendirdi.


Nihayetinde, 2015 yılı ile birlikte, ilk My Valice marka ürünleri tüketicinin beğenisine sunduk. Her ürünümüzde kalite ve estetiği bir araya getirince, kısa süre içinde sektörde tercih edilen bir marka haline geldik. 

 

 

En iyi bildiğimiz işi yapıyor ve sadece seyahat ürünleri satıyoruz!..


Bugün Türkiye'nin en saygın ve tercih edilen satış noktalarının, en büyük ve güvenilir e-ticaret sitelerinin seyahat kategorisinde olmazsa olmaz markası haline geldik.

Öncü ve yenilikçi bir marka olarak akıllarda yer etmek için, teknolojinin sunduğu tüm imkanlardan faydalanıyor ve müşterilerimizin istek ve beklentilerini hiçbir zaman gözardı etmiyoruz. 


Seyahatlerinize eşlik ederken, sizi asla yarı yolda bırakmayacak ürünler tasarlıyoruz!..


Başarının sınırsızlığına inanarak çıktığımız bu yolda, bizlerle birlikte yürümek isterseniz, siz de bir My Valice satış noktası olarak ailemize katılabilir ve bu başarıya ortak olabilirsiniz.

Bizimle paylaşmak istediğiniz önerileriniz ya da bize ışık olacak fikirleriniz varsa lütfen bizimle iletişime geçin. Düşüncelerinizin çok önemli olduğunu ve merak ettiğiniz tüm sorulara cevap vermenin bizi mutlu edeceğini lütfen unutmayın.

Şayet ürünlerimiz ile ilgili şüphe ve endişe ettiğiniz konular varsa, ya da sebebi her ne olursa olsun, ürünlerimizle ilgili yaşadığınız bir sorun olursa, lütfen bizimle iletişime geçin. Size yardımcı olmak için var gücümüzle çalışacağımıza ve sorununuzun çözümü konusunda elimizden gelen tüm çabayı göstereceğimize emin olabilirsiniz.


 

''Ürünlerimizle müşterilerimizin en güzel hatıralarına eşlik edip,

sevdikleriyle paylaşmaya değer buldukları anılarının bir parçası olmak için varız.'' 


''Biz seyahat grubu ürünlerinde Türkiye'nin en beğenilen,

ilk akla gelen ve tercih edilen markası olmak için çalışırız.''