₺3.769,80 KDV Dahil
₺4.949,75 KDV Dahil
%24 İndirim
%24İndirim
Ücretsiz Kargo
₺3.769,80 KDV Dahil
₺4.949,75 KDV Dahil
%24 İndirim
%24İndirim
Ücretsiz Kargo
₺3.769,80 KDV Dahil
₺4.949,75 KDV Dahil
%24 İndirim
%24İndirim
Ücretsiz Kargo
₺3.779,80 KDV Dahil
₺4.962,25 KDV Dahil
%24 İndirim
%24İndirim
Ücretsiz Kargo
₺3.769,80 KDV Dahil
₺4.949,75 KDV Dahil
%24 İndirim
%24İndirim
Ücretsiz Kargo
₺3.719,80 KDV Dahil
₺4.874,75 KDV Dahil
%24 İndirim
%24İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺3.719,80 KDV Dahil
₺4.874,75 KDV Dahil
%24 İndirim
%24İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺3.719,80 KDV Dahil
₺4.874,75 KDV Dahil
%24 İndirim
%24İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺3.719,80 KDV Dahil
₺4.874,75 KDV Dahil
%24 İndirim
%24İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%24 İndirim
%24İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
1

4'lü Valiz Setleri

 

Seyahat etmek her zaman motivasyonu arttıran eğlenceli bir aktivitedir. Seyahat denildiğinde ilk akla gelen şey bavullardır. Yolcuların konaklama süresi boyunca ihtiyacı olan ekipmanları rahatça taşımaya yardımcı olur.

Valiz hazırlığını tam donanımlı olarak yapmak vakit kaybını azaltır. Seyahat öncesinde yapılan seçim oldukça önemli bir noktadır. Valiz seti bu anlamda en doğru tercihlerden bir tanesidir. 4’lü valiz setleri yolculuk öncesi ve yolculuk sırasında oldukça kullanışlı özellikler sunar.

Valizler uzun yolculukların vazgeçilmez ürünleridir. Özellikle de yolculuk boyunca ihtiyaç duyulacak tüm önemli araç gereçler bu ürünlere konulur.

Yolculuk sonrasında ihtiyaç olabilecek çeşitli ürünler için farklı boyutlarda seçilebilir. Çeşitli firma ve markalar tarafından tasarlanır. Bu ürünler kullanışlı özelliklere sahiptir. Farklı yolculuklar için ebatları değişim gösterir. Önemli olan ihtiyaca uygun olan valiz tipinin seçilmesidir.

Valiz setleri dörtlü olarak alındığında hem fiyat hem de kullanım açısından avantaj sağlar. Farklı tasarım, figür, fermuar, renk, bölme sayısı ve cepleri ile farklı kullanım detayları sunar. Her bir kullanım detayı marka tarafından farklılık gösterir. Dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan bir tanesi de setin kapasitesidir.

Taşınmak istenen farklı ürünler için özel bölmelerin bulunması en çok aranan özelliklerdendir. Üzeri lastikli ve kapatmalı özellikte olan bölmeler ile kırılması çizilmesi mümkün olan ürünler sağlam ve güvenli bir şekilde taşınabilir.

Çek çek veya tekerlek detaylarıyla üretilen modeller eşyaların kolay ve hızlı taşınabilmesine imkân sağlar. Böylece ürünler sağlam ve güvenilir şekilde taşınabilir. Bu setler üretilirken farklı yaş grupları ve cinsiyet özelliklerine uygun olarak kullanım özellikleri de göz önünde bulundurulur. Günlük hayatı daha konforlu ve eğlenceli bir hale dönüştürür. Yolculuğun tadını rahatça çıkarabilmek için bu setler satın alınabilir.

4’lü Valiz Seti Modelleri

 

Valiz diğer adıyla bavullar, yolculuğun vazgeçilmez gereksinimleridir. Seyahat adına gerekli eşyaları taşımak amacıyla kullanılır. Seyahatlerde ihtiyaç duyulan eşyaların düzenli taşınmasını ve korunmasını sağlar.

Bu ürünün oldukça fazla çeşidi bulunur. Farklı malzeme ve ebatlarda üretimi yapılır. Bavul setleri istenilen her modelde üretilse de boyutları gibi pek çok unsura göre değişim gösterir. Boyut, gövde, çek çek, tekerlek sistemleri ve renge göre pek çok ürün seçeneği bulunur. Kullanım ve satın alımı en çok tercih edilen model 4’lü modellerdir.

Bu setler içerisinde bulunan valizler boyut ve ölçü olarak değişim gösterir. Farklı boyut ölçülerdeki modeller ihtiyaca uygun olarak tekli veya çoklu kullanımı gerçekleştirilebilir. Kullanıcı gereksinimleri doğrultusunda tercih edilen 4’lü valiz seti modelleri içinde büyük, orta, küçük ve mini boy ürünler bulunur.

Bu modeldeki ürünlerin boyut seçenekleri farklı kombinasyonlar ile satışa sunulabilir. Tüm kullanıcı ihtiyaçlarına ve isteklerine hitap edilerek tasarlanan 4’lü modelleri büyük beğeni ile kullanılır. Farklı boyut seçeneklerine sahip olmak plansız seyahatler için oldukça önemlidir. 4’lü valizler içerisinde bulunan her boyuttaki ürün ile ihtiyaç duyulan tüm eşyaları alabilecek kapasite sağlanır. Sorunsuz kullanım ve keyifli bir seyahat süreci için 4’lü ürünler tercih edilebilir.

Bavul setleri içindeki en önemli özelliklerinden biri de üretildiği malzemedir. Kumaş valiz setleri yüksek kaliteli ve dayanıklı kumaşlardan üretilir. Plastik kaplamalı ürünler su geçirmeyen ve darbelere karşı dayanıklı modellerdir. İhtiyaç ve beğeniye uygun olan materyal seçilmelidir.

Seyahat edecek kişilerin en önemli hazırlığı 3’lü kabin orta büyük valiz seti hazırlıklarıdır. Seyahat boyunca ihtiyaç duyulacak tüm eşyalar bu ürün içerisinde rahatça taşınabilir. Hazırlama işlemi çok kolay bir işlem gibi gözüküyor olsa da burada model belirleyici bir özelliktir.

Seyahat süresince kolayca taşınabilen, darbelere karşı dayanıklı, estetik ve pratik çözümler sağlayan bir modeli seçmek oldukça önemlidir. 2’li kabin ve orta boy valiz seti alırken ömürlük bir kullanım sağlaması adına detaylı bir araştırma yapılmalıdır. Kalitesiz seçenekler kısa süre içerisinde yıpranabilir, bozulabilir veya hasar görebilir.

Valizler boyut ve sayılarına göre sınıflandırılır. Genel olarak dört farklı boyut seçeneği ile satışa sunulur. Bu ürünleri bir arada satın alma imkânı da bulunur. İçerisinde 4 adet ürün bulunan valizlerle yapılan seyahatlerde hayat kurtarır.

Bu setler alınarak uzun yolculuklarda tüm eşyalar bir arada kullanılabilir. İçerisinden ihtiyaca uygun seyahat hazırlığı yapılabilir. Daha uzun süreli yolculuklar 4’lü valiz içerisinden büyük boy model tercih edilebilir. Özellikle de büyük boy modeli geniş alan ve yüksek seviyedeki kapasitesi ile oldukça konforlu bir seyahat imkânı sunar.

Günlük hayatta kullanım kolaylığı sağlaması adına yapılırken kullanılan malzemelerde oldukça önemlidir. Uzun ve sorunsuz bir kullanım için kaliteli malzemelerden üretilen bir ürün seçimi yapılmalıdır. Kalitesiz ürünlerde kırılma, yırtılma ve benzeri sorunlar görülebilir.

4’lü Valiz Seti Fiyatları

2’li büyük ve orta boy valiz modellerinin fiyatları kullanılan özellik, boyut, renk ve veri sayısına göre farklılık gösterir. Ürün özellikleri, model ve tasarımlar kıyaslamaları bir ihtiyaca uygun model seçilebilir. Kullanım amaçlarına uygun olarak model seçilir.

4’lü valiz seti fiyatları kullanıcılarına geniş bir aralık sunar. Uzun süreli ve sorunsuz bir kullanım için kaliteli modelin tercih edilmesi önemlidir.

Kaliteli ürünler deri, plastik veya kumaş malzemeden üretilebilir. Bu setlerin etlerine sahip olduğu tekerlek sistemleri ve çalışma mekanizmaları da fiyatı etkiler

Peki ve 4’lü valiz alınırken hangi özelliklere dikkat edilmelidir? Özellikle de kullanışlı ve uzun ömürlü modeller tercih edilmelidir. İlk olarak ürünün boyutu seçilerek sonrasında modeller değerlendirilmelidir. Diğer bir dikkat edilecek donanım da kulanım amacıdır. Bu modellerin tasarımı bu ürünler için kullanım imkânı sunar. İstenilen modeller araştırılarak daha fazla seçenek ve model karşılaştırılabilir. Böylece kullanıcıya hitap eden ürün kolayca seçilebilir.

Her türdeki valiz modeline ev sahipliği yapan My Valice web sitesinden güvenli şekilde alışveriş yapabilirsiniz. 4’lü valiz seti fiyatlarına My Valice’den ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR