1

Çapraz Göğüs Çantası

 

Çapraz göğüs çantası genel olarak erkekler tarafından tercih edilir. Kadın ve erkek kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

Seyahat Çanta kullanımı kişisel eşyaların kullanıcının yanında taşımasına imkân sağlar. Aynı zamanda giyim stilini tamamlayan bir aksesuar olarak da kullanabilir. Spor ve günlük giyim tarzını benimseyenler bu ürünü sıkça tercih eder.

Farklı markalar farklı materyaller kullanılarak göğüs çantaları üretir. Farklı renkleri ile de kullanıcı ilgisini toplar. Çapraz çanta üretimi yapılırken su geçirmez kumaş, suni deri ve deri tercih edilir. Bununla birlikte göğüs çantası modelleri farklı tasarım modelleri ile kullanıcı beğenisine hitap eder. Siyah en çok tercih edilen renk olarak ön plana çıkar.

Farklı özelliklerde tasarlanmalarının yanında kullanıcılarına geniş bir alan yaratır. Çeşitli ebat ve renklerde üretilerek kullanıcılara farklı ürün yelpazesi sunmayı başaran MyValice kullanıcıların beklentilerine uygun modellerini sürekli olarak güncelleyerek satışa sunar. 

Çapraz Göğüs Çantası Modelleri

 

Modeller geniş bir ürün yelpazesi aralığında üretilir. Böylece her beğeniye hitap eden modeller kullanıcı beğenisine sunulur.

Sabit modellerin yanında farklı kullanımlara uygun seçeneklerde bulunur. Çok bölmeye sahip tek omuzlu çapraz göğüs çantası modelleri tek omuz üzerinden çapraz biçimde geçirilip taşınır. Birden fazla bölmeye sahip olunması sebebiyle eşyaların dağınık şekilde durmasını önlenir.

Bazı modeller omuz, sırt ve bel üzerinde taşınabilme özelliğine sahiptir. Farklı boyutları ile beğenilen göğüs çantası modelleri arasında göğüs çantası çeşitleri kullanıcı ilgisini çeker.  Telefon bölmeli seçenekler gerekli eşyaların koyulabileceği ortak bir bölme ve telefon adına ayrılmış özel bir bölme ile kullanıcıların sıkça tercih ettiği modeller arasında yer alır.

Üretildiği malzemenin kaliteli olması çantaların uzun süre boyunca kullanımına imkân sağlar. Bunlar unisex türde olup su geçirmez özeliktedir. Böylece bu model çantaların mevsimi olmaması sebebiyle dört mevsim rahatça kullanabilir. Deri malzemelerden üretilen göğüs çantaları kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilen kaliteli ürünler olarak öne çıkar.

Farklı renklerdeki çapraz göğüs çantası modelleri oldukça geniş bir renk skalasına sahiptir. Bordo, siyah, mavi, hâkî ve daha pek çok seçeneğe uzanan renk çeşitleri arasından rahatça seçim yapabilir.

Günlük olarak kullanılan bu ürünleri outdoor spor aktivitelerinde rahatça kullanabilir, şıklığınıza bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Kamp ve benzeri outdoor aktivitelerinde ihtiyaç  duyulan tüm eşyaları yanınızda götürebilirsiniz. Her yıl giyim sezonun yenilenmesiyle göğüs çantası modellerini yenileyen MyValice kullanıcıların beklentilerini karşılar. MyValice web sitesinde çapraz çanta modelleri yüksek kaliteyle satışa sunulur.

Çapraz Göğüs Çantası Fiyatları

 

Çapraz çanta çeşitleri modeller arasında en sık tercih edilenlerdir. Bu durum göz önüne bulundurulduğunda fiyatları da kullanıcı açısından önemli olur.

Çapraz göğüs çantası fiyatları bazı özelliklere bağlı olarak belirlenir. Bu değişkenler model, çantanın malzemesi ve kalite olarak sıralanır.

Büyük boy bir çapraz çantanın fiyatı ile küçük çapraz çantanın fiyatı aynı değildir. Bununla birlikte çok bölmeli bir çapraz çanta diğer modellere farklı fiyatlarda satışa sunulur.

Kullanıcıların rahatça ulaşabileceği fiyatlara sahip göğüs çantası modelleri ortalama ve ortalamanın üzerinde fiyatlara sahiptir. Her bütçeye uygun olan seçenekler MyValice web sitesinde satılır. Bütçenize uygun olan ürün seçenekleri içinden beğendiğiniz çapraz çanta modellerini MyValice’den sipariş edebilirsiniz. 

Gündelik hayat ve outdoor aktivitelerde kullanılmanın yanında unisex bir modeldir. Kullanıcıların göğüs çantası satın alırken birtakım önemli noktalara dikkat etmeleri en doğru modelin seçilmesine imkan sağlar. 

Örnek olarak çok fazla eşyaya gerek duyulmadığı ama görüşmelerde yoğun kulaklık kullanımı yapılıyorsa kulaklık bölmeli çantası ideal bir tercihtir. Çapraz çanta seçilirken marka ve modellerin yanında büyüklüğü ve bölmeler dikkate alınmalıdır.

Fermuarının sık kullanıma karşı dayanıklı olması gerekir. Kullanıcıların üretilen malzemenin kalitesi ve yapısına dikkat etmeleri son derece önemlidir. Bununla birlikte tüm giysi ve aksesuarlarla rahatça kombin edilebilir bir renge sahip olmalıdır. Seçim yapılırken çanta askısının ayarlanabilir olmasına dikkat etmesi önemlidir.

Askıları tek bir omuz üzerinde duracak şekilde boyun üzerinden geçirilerek takılır. Son derece güvenlidir. Eşyaların güvenli şekilde taşınmasını sağlar. Kıyafet desenini ortaya çıkarmak adına ise zincir askı seçeneğindeki çapraz çantalar tercih edilebilir.

Eşyalara kolay bir şekilde erişmek amacıyla öne gelecek biçimde kullanılmalıdır. Bununla birlikte sırta gelecek şekilde çapraz şekilde de takılabilir. Kıyafetle aynı askı rengine sahip çeşitleri ile bütünlük elde edilebilir.

Uzun veya kısa sap tasarımı bulunan farklı seçenekler mevcuttur. Sapları genellikle ayarlanabilir mekanizma ile -tasarlanır.

Askı uzunluğunun ayarlanabilmesi, istenilen boy ayarlanarak kullanma imkânı sunar. Kullanım amacına uygun olarak sap uzunluğu ayarlanmalıdır. Kalça hizası üzerinde kullanmak için kişinin boyuna uygun şekilde uzunluk ayarlaması yapılabilir.

Bununla beraber göğüs hizasındaki çantaların uzunluğu ortalama 70 cm gibi kısa boyda tutulur. Uzunluk ayarlama mekanizması ile rahatça kişisel kullanım sağlanabilir.

Farklı kalınlık ve uzunluktaki askılar ile tasarlanan modeller, değişik kullanım imkanları sunar. Sap uzunluğu ile göğüs , bel ve kalça hizasında kolayca kullanım yapılabilir. Bununla birlikte çapraz çantalar, ön ve arkada olmak üzere iki şekilde kullanılır. Sırt Çantası ve Dağcı Kamp Çantaları gibi büyük boyutataki modeller, genelde sırt üzerine gelecek şekilde arkaya doğru takılır.

Bununla birlikte küçük boyuttaki modeller vücudun önüne doğru istenilen bölgeye takılabilir. Sap uzunluğu istenilen seviyeye ayarlayarak doğru hizalama yapılabilir. Kumaş ya da zincir şeklinde hazırlanan sap kısımları kombinler üzerinde şık bir duruş sergiler.

Günlük yaşam veya resmi ortamlarda farklı tasarımları bulunan bu modelleri istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. MyValice en kaliteli ürünleri bir arada sunar. MyValice web sitesi üzerinden istediğiniz modeli güvenli ve hızlı bir şekilde sipariş edebilirsiniz. MyValice üzerinden çapraz çanta fiyatları ve ürün bilgilerine ulaşabilirsiniz.


 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR